به سایت مهدهای کودک سازمان بهزیستی کشور خوش آمدید

       
       
  
۱۳۹۸/۰۷/۱۷

مدیر کل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور خبر داد

افزایش ۸۰ درصدی بودجه طرح تأمین یک وعده غذای گرم در روستا مهدها و مهدهای حاشیه ای کشور در ادامه بخوانیم

مراسم افتتاحیه سیزدهمین سال طرح توزیع یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک روستایی و حاشیه شهرها، پیش از ظهر امروز در روستامهد کوثر شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ «سعید بابایی» مدیر کل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور، در این مراسم، ضمن اظهار خشنودی از برپایی این طرح در مهدهای روستایی گفت:این طرح از پروژه های مشترک سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت است و در حدود۲۰۷هزار کودک در بیش از پنج هزار روستا مهد و مهدکودک حاشیه ای، تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند.

وی گفت: بودجه این طرح۷۰میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته افزایش۸۰ درصدی داشته است و این امر نشان از درک هر چه بیشتر اهمیت  این طرح و پر رنگ تر شدن آن است.

بابایی افزود:اما باز هم جا دارد که این طرح هم از نظر تعداد افراد تحت پوشش و هم از نظر بودجه ای گسترش یابد و امیدواریم مسئولان و نمایندگانی که طرح های بودجه ای را تصویب می کنند، در بودجه سال آینده حمایت ویژه ای از این طرح داشته باشند و بودجه آن را تقویت کنند.

وی ضمن تبریک هفته ملی کودک از تمامی کسانی که در جهت رشد و ارتقای همه جانبه کودکان تلاش می کنند، تشکر و اظهار امیدواری کرد تا با تلاش و همکاری بیشتر بتوانیم بیش از پیش، محیطی سالم و پر شور و نشاط برای رشد همه کودکان فراهم کنیم.

 بابایی در پایان سخنانش، سلام دکتر قبادی دانا، رییس سازمان بهزیستی کشور را به تمامی کودکان و مربیان مهدکودک کوثر رساند و افزود:وظیفه دارم سلام گرم ایشان را (که به دلیل حضور در یک جلسه همزمان، موفق به شرکت در این مراسم نشد) خدمت همگی شما ابلاغ کنم  و امیدواریم در فرصت مقتضی سعادتی باشد تا  در همین مهد کودک همراه با وی، در خدمت شما باشیم

منبع : سایت مهدهای کودک
تعداد بازدیدها : ۲۱

کلیه حقوق این سایت به دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.