به سایت مهدهای کودک سازمان بهزیستی کشور خوش آمدید

       
       
  
۱۳۹۸/۰۶/۰۳

برگزاری دوره آموزشی دو روزه کشوری آشنایی با نمادهای ضد فرهنگی در مهدهای کودک

دوره آموزشی دو روزه کشوری آشنایی با نمادهای ضد فرهنگی در مهدهای کودک به میزبانی استان کرمانشاه با حضور کارشناسان امور مهدهای کودک سراسر کشور در محل مجتمع آموزشی رفاهی بهزیستی شهرستان کرمانشاه برگزار شد

دوره آموزشی دو روزه کشوری آشنایی با نمادهای ضد فرهنگی در مهدهای کودک به میزبانی استان کرمانشاه با حضور کارشناسان امور مهدهای کودک سراسر کشور در محل مجتمع آموزشی- رفاهی بهزیستی شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دوره آموزشی دو روزه کشوری آشنایی با نمادهای ضد فرهنگی در مهدهای کودک به میزبانی استان کرمانشاه با حضور کارشناسان امور مهدهای کودک سراسر کشور در محل مجتمع آموزشی- رفاهی بهزیستی شهرستان کرمانشاه به همت اداره فناوری، اطلاعات و تحول اداری و همچنین معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان برگزار شد.

دکتر رضوان مدنی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در این دوره آموزشی با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار مهدهای کودک بر شخصیت و تربیت کودکان، گفت: ارائه آموزه‌های دینی و در کنار آن فرهنگ غنی و اصیل ایرانی در رشد و ارتقای سطح زندگی کودکان با اهمیت است.

وی به تهاجم فرهنگی دشمنان به مهدهای کودک اشاره داشت و خاطرنشان کرد: دشمنان با ظرافت خاصی قصد نفوذ به فرهنگ ما را دارند و می طلبد مربیان مهدهای کودک حساسیت موضوع را مدنظر داشته باشند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در ادامه از وجود ۳۰۹ مهد کودک در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: ۲۳ هزار کودک در مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی استان کرمانشاه زیر نظر ۲ هزار و ۸ مربی، تربیت می شوند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به تخریب تعداد زیادی از مهدهای کودک در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در زلزله سال ۹۶، بیان داشت: تاکنون در بازسازی مهدهای کودک پس از زلزله مهدکودک شهری و ۲۰ روستامهد تجهیز و بازسازی شده‌اند.

وی همچنین از بازسازی دو مهد کودک در شهرستان های روانسر و کنگاور که در اثر سیل تخریب شدند، خبر داد.

منبع : سایت مهدهای کودک
تعداد بازدیدها : ۵۷

کلیه حقوق این سایت به دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور تعلق دارد.